Cięcie posadzki i betonu – Wrocław

Zajmujemy się wycinaniem posadzek betonu w istniejących halach za pomocą specjalnej piły diamentowej w sposób bezpyłowy. Tarcza jest schładzana na bieżąco wodą, która również zatrzymuje cały pył pochodzący z cięcia. Wykonujemy cięcie posadzki na dowolną głębokość (do 32 cm w jednej warstwie) i za pomocą kołków do betonu wyciągamy pocięte płyty betonowe oraz wywozimy z hali. Rodzaj zbrojenia w posadzce tj. pręty zbrojeniowe czy też zbrojenie rozproszone, nie stanowią dla nas problemu. Zazwyczaj posadzki posiadają zbrojenie rozproszone i tutaj wręcz wskazane jest użycie piły diamentowej, ponieważ kucie takiej płyty betonowej jest dużym wyzwaniem nawet dla koparki z przyłączem do kucia.

Fachowe wycinanie posadzek

W wielu istniejących halach produkcyjnych, zachodzi potrzeba wykonania nowych linii technologicznych, kanałów elektrycznych czy też sanitarnych. Dlatego dla takich potrzeb wykonujemy kanały w istniejących posadzkach. Na ich krawędziach osadzamy kątowniki, a całość zakrywamy stalową ażurową kratką lub blachą. Wszystkie prace prowadzimy zgodnie z zasadami BHP, przy użyciu najnowszego sprzętu. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie było realizowane terminowo i w pełni profesjonalnie.

Zaufani profesjonaliści od cięcia posadzek dla Klientów z Wrocławia

Choć wydaje się, że cięcie betonu nie powinno sprawiać większych problemów i można to zrobić we własnym zakresie, to warto skorzystać z pomocy specjalistów, takich jak nasza firma. Dzięki zastosowaniu piły diamentowej oraz kołków do wyciągania pociętych kawałków prace przebiegają znaczenie szybciej niż przy użyciu zwykłego sprzętu. Co więcej — nie tylko realizujemy powierzone nam zlecenia, ale też doradzamy. Dzięki bezpyłowemu wycinaniu posadzki redukujemy konieczność przeprowadzenia gruntownych porządków po naszej wizycie.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usługi cięcia posadzek betonu w sposób bezpyłowy, specjalną, diamentową piłą — zadzwoń i sprawdź, kiedy możemy się u Ciebie zjawić.